Witamy w Motylkowej Akademii !!!

Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych Oddział I, które od wielu lat prowadzi: Społeczną Szkołę Podstawową nr 13 z Oddziałami DwujęzycznymiGimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43, uwzględniając zmiany zachodzące w systemie polskiej edukacji oraz korzystając z wieloletniego doświadczenia w pracy dydaktyczno –wychowawczej postanowiło otoczyć opieką, wychowaniem i kształceniem dzieci w wieku przedszkolnym.

Wychodząc również naprzeciw oczekiwaniom Rodziców stworzyło „Motylkową Akademię” - miejsce bezpieczne i przyjazne dzieciom, w którym działalność zapewniająca ich wszechstronny rozwój oparta jest osprawdzone programy i metody.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną „Motylkowej Akademii”.