Anna Furtak

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego pragnie” Paulo Coelho, Piąta Góra. Praca z dziećmi jest dla mnie bardzo dużym wyzwaniem a zarazem ogromną przyjemnością. Mogę przekazać dzieciom wiedzę, którą zdobyłam podczas edukacji, pomagać w rozwoju ich talentów i zainteresowań. Organizować im czas, tak by były zadowolone i czuły się szczęśliwe. Jednocześnie sama uczę się od maluchów beztroskiej radości, którą przekazują mi każdego dnia podczas wspólnych zajęć.

Prywatnie interesuję się fryzjerstwem. Swoje umiejętności wykorzystuję także w przedszkolu czesząc dzieci na różne okazje. W wolnym czasie chętnie czytam i słucham muzyki.