Anna Lange

Dyrektor punktu przedszkolnego Motylkowa Akademia, nauczyciel kształcenia zintegrowanego.

Witam serdecznie na naszej stronie. Jestem nauczycielem kształcenia zintegrowanego i mam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Wiem doskonale w jaki sposób wspierać maluchy, aby aktywnie i z radością w czasie zabaw i zajęć odkrywały otaczający je świat. Chcę, aby rozwijały zainteresowania i zdolności na miarę swoich możliwości. Jako nauczyciel, wychowawca i dyrektor dbam o to, aby wprowadzać je w świat wartości, kultury, tradycji, zachęcam do obserwowania przyrody, uczę szacunku do ludzi, roślin i zwierząt. Wspieram nauczycieli we wzbogacaniu warsztatu pracy i różnorodności metod stosowanych w pracy z dziećmi. Dużo uwagi poświęcam współpracy z rodzicami, ponieważ ma to ogromny wpływ na kształtowanie młodego człowieka. Wspieram rodziców w trudnej sztuce wychowania, dzielę się z nimi wiedzą i doświadczeniem. Zależy mi na tym, aby w przedszkolu panował ciepły klimat, a dzieci czuły się w nim bezpiecznie. Prywatnie lubię spacery, jazdę na rowerze, dbam o rozwój wewnętrzny. Lubię dobre kino i książkę.