Milena Hermanowska

W pracy z dziećmi najbardziej zależy mi, aby stawały się coraz bardziej samodzielne w mierzeniu się z codziennymi wyzwaniami, tymi prozaicznymi w postaci zapięcia guzika i tymi poważniejszymi, dotyczącymi nieporozumień z kolegami, czy zmaganiem się z emocjami swoimi i innych.

Przykładam też dużą wagę do tego, by czuły się bezpieczne i akceptowane, aby próbowały swoich możliwości w różnych dziedzinach, odkrywały i rozwijały swoje talenty. Wiadomo że, jedną z największych radości w życiu dzieci i radości są chwile kiedy się one beztrosko bawią, śmieją i żartują, staram się, by tych chwil było jak najwięcej.

Z wykształcenia jestem psychologiem, a prywatnie mamą dwóch córek. I choć w przedszkolu pracuję od stosunkowo niedługiego czasu, mogę powiedzieć, że mam niewątpliwe szczęście robiąc to, co daje prawdziwą satysfakcję.