Monika Ostrowska

Jestem nauczycielem pełnym pasji i zaangażowania. Dbam o wszechstronny rozwój dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Ważne jest dla mnie by w przedszkolu czuły się one bezpieczne, akceptowane i szczęśliwe. Aby nie bały się zadawać pytań, były aktywne i ciekawe otaczającego ich świata. Codziennie kształtuję ich rozwój emocjonalny, społeczny, poznawczy. Staram się by dzieci poznały takie wartości jak dobro, miłość, przyjaźń, szacunek i tolerancja. Zależy mi również na ich samodzielności, do której dążymy codziennie małymi kroczkami.  Każdego dnia razem z moim wychowankami odkrywamy to, co nieznane i nowe, jest to dla nas pewna przygoda i wyzwanie, któremu staramy się sprostać. Pragnę, by każda wizyta, małego człowieka w przedszkolu była dla niego radosnym spotkaniem z rówieśnikami i opiekunami. Uśmiech i radość na twarzy moich wychowanków jest dla mnie największą nagrodą za trud wkładany w nauczanie i wychowywanie. Jestem osobą ambitną, kreatywną, starającą się sprostać każdemu wyzwaniu. Swój warsztat pracy doskonale uczestnicząc w różnorodnych kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych.